O nas

SONY DSC

Fabian to prawie pięcioletni wałach ocalony przed podróżą w jedną stronę, po trapie, wprost na talerz, przez Fundację Centaurus. Zanim przyjechał do mnie z Fundacji nie wiedziałam o nim prawie nic, tyle tylko, że to prawie surowy, młody koń z nieciekawą przeszłością. Mówi się, że każdy jeździec trafia w końcu na tego jedynego konia w życiu. Jak tylko Fabian zdecydował się chwiejnym krokiem wyjść z przyczepy, którą przyjechał z Warszawy, wiedziałam oczywiście, że dla mnie to ten właśnie koń. On jednak przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Okazał się być sumą wszystkich najlepszych cech, jakich można oczekiwać własnym koniu: odważny, inteligentny, chętny, pewny siebie, ciekawy wszystkiego, silny i pragnący kontaktu z człowiekiem.

O sobie lubię mówić jako o jego adopcyjnej mamie. Chyba jednak bliższe prawdzie będzie, jeśli powiem, że jestem po prostu jego partnerem, a to są notatki z naszych wspólnych przygód.

 

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, rady albo inspirujące pomysły, to zapraszam do kontaktu przez poniższy formularz